Гарантія та сервіс

На які товари надається гарантія?

На товари в нашому магазині надається гарантія, яка підтверджує зобов'язання по відсутності в товарі заводських дефектів. Гарантія надається на термін від 12 до 60 місяців в залежності від сервісної політики виробника. Термін гарантії вказаний в описі кожного товару на нашому сайті. Підтвердженням гарантійних зобов'язань служить гарантійний талон виробника. Будь ласка, перевірте комплектність і відсутність дефектів у товарі при його отриманні (комплектність визначається описом виробу або посібником з його експлуатації).

Куди звертатися за гарантійним обслуговуванням?

Гарантійним обслуговуванням займаються сервісні центри, авторизовані виробниками. Адреси та телефони сервісних центрів ви можете знайти на гарантійному талоні. Право на безкоштовне гарантійне обслуговування дає гарантійний талон, в якому зазначаються: модель; серійний номер; гарантійний термін; дата продажу товару. Будь ласка, зберігайте його протягом усього терміну експлуатації. Термін ремонту визначається авторизованим СЦ виробника. 

Я можу обміняти або повернути товар?

Так, ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів після покупки. Це право гарантує вам «Закон про захист прав споживача». Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка переконайтеся що:

  • товар, не був у вжитку і не має слідів використання: слідів монтажу, подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не піддавалося змінам і т. П .;
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки; збережені всі ярлики і заводське маркування.

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені. 

Зима близько!

Саме час подбати про тепло в оселі!
Знижка на всі обігрівачі 20%!

Де і як можна зробити обмін або повернення?

Звертаємо увагу! Перш ніж зробити обмін або повернення товару необхідно зв'язатися з менеджером по тел: (097) 942-00-92

Обміняти або повернути товар можна в нашому офісі за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 32, з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 19:00. При поверненні товару потрібно мати при собі паспорт. Ми повернемо гроші в день повернення товару або, в разі відсутності грошей у касі, не пізніше, ніж через 7 днів.

Якщо ви живете не в Києві, можете відправити товар назад за допомогою "Нової Пошти". Якщо у товару збережений товарний вид і упаковка, ми обміняємо його вам або повернемо гроші. Обмін і повернення товарів належної якості здійснюється за рахунок покупця протягом 14 днів з дня продажу за умови збереження товарного вигляду купленого устаткування, упаковки, і наявності документів, що підтверджують факт покупки.

У разі виникнення питань, по гарантійному та сервісному обслуговуванню, а також поверненням обладнання прохання звертатися за телефоном: (097) 942-00-92

Поділитись
Переглянуті товари