18 листопада 2019

Що потрібно знати перед покупкою опалювального котла?

Котел – це основа опалювальної системи, що виробляє теплову енергію та постачає її до приміщень будинку по трубах і батареях.

Сучасні котли демонструють просто вражаючу ефективність і здатність забезпечувати великі будинки теплом при мінімальних витратах, тож слугують чудовою альтернативою централізованому опаленню чи застарілим методам обігріву. Найбільш поширені види – твердопаливні, електричні та газові, кожен з яких демонструє чимало унікальних переваг і можливостей. Наприклад, моделі, що працюють на твердому паливі (дровах, вугіллі, гранулах тощо) – габаритні, проте дуже економні, підходять для приватних будинків у місцях, де трапляються часті збої в системах електро- та газопостачання, можуть на одній закладці працювати від декількох годин до 2-3 тижнів. Газові та електричні пристрої демонструють високий ККД й дозволяють опалювати житло без зайвих витрат на комунальні послуги.
Придбати таку техніку за доступною ціною можна в інтернет-магазині «Епіцентр», де також представлений величезний каталог допоміжного обладнання й аксесуарів від перевірених виробників, зокрема:

  • колектори, колекторні системи та шафи – дають можливість керувати роботою кожного опалювального вузла індивідуально;
  • засоби для обв'язки;
  • терморегулятори;
  • циркуляційні насоси;
  • розширювальні баки й гідроакумулятори.

У нас Ви можете ознайомитися з фото й технічними характеристиками продукції, прочитати відгуки споживачів та забрати оформлене замовлення в одному з Центрів обслуговування покупців або ж за допомогою послуги адресної доставки, що здійснюється по Києву, Харкову, Львову та всій Україні.

Поділитись