18 листопада 2019

Все про котли

Котли для опалення - ща потрібно знати

Сучасні користувачі прагнуть до комфорту і багато хто встановлює у своїх будинках автономні опалювальні системи. Це дозволяє, незалежно від роботи централізованих мереж, самостійно створювати в житло особливий мікроклімат, що ідеально підходить для всіх членів сім'ї. З урахуванням неухильного підвищення комунальних тарифів власники автономних систем можуть регулювати фінансові витрати на тепло відповідно до своїх доходів. Отримати додаткову економію грошових ресурсів можна, якщо купити котел в інтернет-магазині «Тепловик». У нас ви знайдете великий асортимент з різноманітними функціями товар, який обов'язково підійде Вам. Сайт пропонує ознайомитися з такими видами котлів як:

 • Твердопаливні;
 • Твердопаливні котли тривалого горіння;
 • Твердопаливні промислові котли;
 • Електричні котли;
 • Твердопаливні піролізні котли;
 • Пелетні твердопаливні котли;
 • Настінні газові котли;
 • Вітчизняні газові котли;
 • Конденсаційні газові котли;
 • Підлогові газові котли;
 • Промислові газові котли.

Купивши один із пропонованих котлів, Ви будите завжди мати затишок, комфорт, а саме головне тепло у вашому будинку. Котли для опалення, як правило зроблені, з чавуну або сталі.

Твердопаливні котли доступні за ціною, прості в експлуатації і менш затратні, порівняно з аналогами. Така установка може бути повністю автономною системою опалення, як у великих будинках, так і малих будинках.

Конденсаційний котел

Найбільш економним і високоефективним (100% ККД) варіантом є конденсаційний котел. Цей тип опалювального пристрою в процесі горіння спалює паливо й утилізує його відходи, таким чином, економиться 20% газу. Враховуйте, що такі котли не нагріваються до високої температури (50-30°С), це дозволяє використовувати їх навіть у встановленні систем теплої підлоги.

Конденсаційні котли опаленняє універсальною системою для опалення приватних будинків і дач. Вони зручні і прості в експлуатації, а головне якісні й довговічні. Серед великої кількості переваг даного пристрою виділяють також економічність, екологічність та високу продуктивність.

Газовий котел

Газові котли – популярний пристрій для обігріву різних приміщень, підігріву води, за рахунок згоряння природного газу (пропан-бутан, метан). Таким чином, газове опалення можна встановлювати тільки там, де є доступ до магістрального газопроводу. Ефективність таких котлів може досягати 94%, а якщо вони конденсаційні, то і понад 100%.Газові котли можна кріпити на стіни (настінний або навісний), а також просто розташовувати на підлозі (підлоговий).

Підлоговий котел, завдяки великій вазі і значних розмірах може обігрівати велику площу приміщення. Бажано встановлювати його в окремій кімнаті. Такі чавунні котли дуже надійні і служать багато років.

Настінний котел характеризується двоконтурною модифікацією, оскільки виконує кілька головних функцій: забезпечує мешканцям гарячу воду і теплий дім. Газові котли прості в управлінні і працюють на автоматі. Це стосується розпалювання, підтримки заданої температури, включення і відключення пристрою, в залежності від подачі палива. Також агрегат контролює полум'я, стежить за нагрівом теплоносія і тягою в димоході. Ці функції газового котла забезпечують користувачам додаткову безпеку.

Електричний котел

Електричний котел – агрегат, в якому теплоносій нагрівається електричним струмом. Електрокотли бувають різних видів:

 • Електродні (прямої дії). В таких котлах теплоносій (вода) нагрівається і виділяє тепло безпосередньо. Такий тип агрегатів практично безшумний і досить компактний. До цієї категорії відносяться парові котли і водонагрівачі.
 • Тенові (непрямої дії або реостатні). У такій установці електричний ТЕН нагріває воду, тосол або антифриз.

Пелетний котел купити

В пелетних котлах автоматична подача гранульованого палива і його спалювання здійснюється за допомогою спеціальних пристроїв – пальників. Всіпелетні пальники діляться на два види: факельні і ретортні.Пелетні котли традиційно мають досить високий ККД - від 90% і вище, і великий вибір по потужності. Конструктивні відмінності пристроїв даних видів полягають в способі подачі палива в зону активного горіння і повітря для постійної підтримки цього процесу.

Піролізні котли оснащуються одним або двома вентиляторами, що регулюють подачу повітря в первинну і вторинну камери. Піролізні котли оснащуються просунутої автоматикою, здатної не тільки стежити за процесами горіння, але і управляти вентиляторами і насосом опалення, по датчику включати насос на ГВС, контролювати температуру буферної ємності, спостерігати за температурою викидів, по якій можна судити про якість згоряння палива і ін. ККД досягає 90-92%.

Котел купити, Київ пропонує відвідати сайт «Тепловик», де ви зможете знайти саме той агрегат, який підходить для вашого будинку. Вкладання коштів у котел це правильне рішення, яке ви оціните коли будите користуватися ним у холодні зимні дні. Якісні та ефективні котли Україна пропонує споживачам в інтернет-магазині, від провірених виробників. На сьогоднішній день використання твердопаливних котлів є найбільш економічно вигідним. А вибір обладнання завжди залишається за вами.

Продаж опалювальних систем – основна спеціалізація інтернет-магазину «Тепловик». Асортимент каталогу включає різноманітні комплектуючі для котлів, виготовлені перевіреними відомими світовими виробниками. Вся продукція сертифікована відповідно до високих стандартів якості, її вартість збалансована і доступна широкій аудиторії. Купуючи котли для опалення, Ви тільки виграєте і окупиться він через двох опалювальних сезонів. Ви будите задоволені його роботою, і він виправдає всі ваші очікування. Ми намагаємося зробити життя комфортнішим і прагнемо завоювати вашу довіру.

Поділитись